Bebekli annelere keyifli film seansları; SİNEBEBE!

1 23

Türkiye’de başka örneği olmayan ve başarılı bir şekilde yol alan Başka Sinema, ulusal ve uluslararası platformlarda beğeni kazanan filmleri yepyeni bir seans yapısıyla sinemaseverle buluşturan, M3 Film ve Kariyo & Ababay Vakfı işbirliğiyle 1 Kasım 2013’te hayata geçirilen ve büyük ilgiyle karşılanan, sürekli bir sinema salonu oluşumu.

Başka Sinema, Nisan 2013’ten beri bir yaş altı bebekli anneleri de unutmamış ve SİNEBEBE adında seanslar düzenlemeye başlamış. Bu seanslar, sosyal hayatta birçok engelle karşılaşan bebekli annelerin evden çıkıp sosyalleşmesini sağlıyor.

SİNEBEBE seanslarına sadece bebekli anneler katılabiliyor. Salonda bebek arabaları serbest, bebeklerin ağlaması serbest, uyuması serbest, oyuncakları serbest! Anneler bebeklerini emzirebiliyor ve diledikleri gibi hareket edebiliyor. Anneler bağımsız sinemanın keyfini çıkarırken, bebekler de bağımsızlığın keyfini çıkarıyor! Bebekler mutlu, anneler mutlu, yaşasın sinema!

Başka Sinema, SİNEBEBE etkinliklerini ayda bir kez olmak üzere aynı saat diliminde birden fazla salonda gerçekleştiriyor. Bu seansların artması yönündeki çağrımızı dile getirirken önümüzdeki ilk etkinliğin de haberini verelim. Derviş Zaim’in son filmi Balık, 28 Ekim’de 14:30’da üç farklı sinema salonunda!

Beyoğlu Sineması 14:30
Etiler Akmerkez Cinema Pink 14:30
Kadıköy Rexx 14:30

1 Yorum
  • Serap Karamahmutoğlu
    Ekim 30, 2014

    Bebekli annelere hayatın tüm alanlarında daha çok yardımcı olacak çalışmalar olmalı. Başka Sinema’ya tebrikler!

YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir